New Balance Minimus Trail Zero

Pokračovanie populárnej minimalistickej topánky New Balance Minimus Trail, ktorá je najčastejšie spájaná s Antonom Krupickom má teraz nasledovníka. New Balance Minimus Trail Zero.

New Balance Minimus Trail Zero je jednak topánka, ktorá má nulový rozdiel medzi pätou a špičkou, no vylepšení sa dočkali aj ďalšie časti. Samotná podrážka je podobná tej, ktorú má Minimus Trail, no odľahčená. New Balance zobral Tonyho pár MT100 a preskúmal opotrebovanie podrážky ako aj časti, ktoré Tony z topánky postupne poodrezával. Chris Wawrousek potom viedol team, ktorý zozbieral dáta z nosených topánok od 40 testerov (a to nie len takých, čo dopadajú na prednú časť chodidla) a na každom páre označil najpoužívanejšie časti podrážky zelenými bodkami. Ako zjednotenie týchto údajov vznikla podrážka, ktorá poskytuje grip a ochranu tam, kde je to potrebné a je zároveň ľahká a má lepší kontakt s terénom.

Pozrite si video, ako vznikala podrážka New Balance Minimus Trail Zero.

Spevnené oblasti, ktoré sa dotýkajú zeme častejšie sú na podrážke výrazne farebne odlíšené. Jednotlivé body sú tiež viac alebo menej pevne spojené. Menej pevné spojenia týchto bodov dávajú podrážke lepšiu ohybnosť a tiež ju robia ľahšou.

New Balance odľahčovanie dotiahol dokonca tak ďaleko, že vo vonkajšej časti podrážky sú viditeľné diery. A urobili dobrú prácu – Minimus Trail Zero je asi najľahšie trailová topánka – 4.4oz, 125 gramov. To je takmer polovica z pôvodnej Minimus Trail, o tretinu menej ako Merrell Trail Glove a celkovo, jedna topánka váži menej ako moje merino tričko s krátkym rukávom. Len pre zaujímavosť, Inov-8 X-Talon 212 vážia 212 gramov a také Salomony pokojne aj cez 300 gramov.

Známe sú už aj New Balance Minimus Road Zero, ktoré boli vyvíjané podobným spôsobom. Tu je malý náhľad na cestnú podrážku.
Pár dní potom, ako vyšiel článok na stránke New Balance sa objavili aj tieto prezentačné videá. Uvidíte na nich Minimus Trail MT00 (mužská varianta), WT00 (ženská varianta) a Minimus Road MR00 (mužská varianta), WR00 (ženská varianta).

Kde ich kúpiť?

Pozrite aj články:

схема макияжаinstagram promotion servicesвход вк добро пожаловатьстатейное продвижение сайтовrussia is famous forcatdog

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *