Prvý slovenský bežecký obchod pre priaznivcov behu naboso

Čo sa stane, keď náhodou narazíte na video, ktoré vás inšpiruje? Niečo sa vo vás zapne. Nasledujete to a prejdete obdobím bádania, poznávania a skúšania a po čase zisťujete, že už nieto cesty späť. Ste v tom až po uši. Tak sa tomu oddáte a váš entuziazmus sa stáva inšpiráciou pre ľudí okolo vás. Zisťujete, že ste členom novej komunity a to celkom dôležitým. Potiahnete to ešte ďalej a znovu tvoríte niečo, čo tu ešte nebolo.


Takže, čo sa stane, keď narazíte na video, ktoré vás inšpiruje? Do roka si otvoríte internetový obchod s niečím, o čom ste predtým ani nevedeli, že existuje.


Na jar roku 2011 som narazil na to video, ktoré zmenilo môj život asi viac ako akékoľvek iné video. Teraz rozbiehame na Slovensku prvý obchod pre bežcov – vyznavačov behu naboso. Áno, budeme predávať hlavne topánky :)


Lajknite FB stránku a sledujte, ako sa nám darí. Otvárame už čoskoro.P.S.: To video:P.S.: Týmto sa tiež tento blog presunul na novú adresu: blog.behnaboso.sk

поисковая раскрутка сайталинкбилдингнабор кистей для макияжа недорогоprodvijenierussian cities to visitтканевые ролеты киев цена

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *