Prvé (nulté) stretnutie školy behu naboso

Je sobota. Obloha sa mračí a my máme mať dnes premiéru našej školy behu naboso. Vonku. Celý týždeň sme riešili, či bude pršať a či to radšej nezrušíme. Je asi 9:30 ráno a o pol hodinu sa máme stretnúť. Ako si sadáme do auta, aby sme sa na školu dostali, mne zazvoní telefón. Volá Pety, druhý človek za behnaboso.sk, že či niekam ideme, lebo, že dosť kvalitne prší. Pýtam sa ho, že kde, ajkeď odpoveď asi poznám. Pety nebýva ďaleko od nás a na čelnom skle vidím prvé kvapky. Vravím mu, že všetkým som ráno povedal, že to bude, takže, áno, ja tam idem. Pri šoférovaní sa netreba rozptyľovať, tak zaženiem myšlienky na to, v akom hustom daždi asi budú ľudia ochotní skúšať beh naboso a radšej sa venujem jazde.


Asi takto pochmúrne a neisto to vyzeralo ráno pred prvým stretnutím školy behu naboso, no tento neistý začiatok nemal nič spoločné s tým, ako to reálne celé dopadlo. Takmer nám ani nespŕchlo, dostavili sa všetci odvážlivci, hlavne z radov priateľov a po krátkom teoretickejšom úvode sme vybehli a prehriali svoje ochladené končatiny. Pochvaľovali si viacerí a myslím, že najlepší spôsob ako niekoho uviesť do behu naboso je v skupine. Keď človek robí niečo, čo robia aj ostatní, akosi sa mu to už ani nezdá také čudné. Aj vďaka tomu v sobotu po košickej Aničke behalo desať vyzutých ľudí.

Viac fotiek z akcie nájdete vďaka Belovi na Facebooku.

Ďakujem všetkým!

Ďalšie stretnutia školy behu naboso už čoskoro. Bude to prvé stretnutie, keďže toto som označil nultým, takže to spravíme trochu oficiálnejšie. Určite sa k nám pridajte.

Sledujte tento náš blog, web behnaboso.sk alebo náš Facebook a neujde vám žiaden termín.как узнать по номеру телефона где находится абонентcububuлобановский александр компроматкосметика джаст купитьпопулярные товары 2017Гамлет Тунян

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *